⛰❤Můj email: junomcgaff@seznam.cz❤⛰

Září 2017

26.9. 2017

26. září 2017 v 18:29 | Juno |  Deníček + jídelníček
Sn: Půlka banánu
Svačina: žitný chleba s tvarohem a listovým špenátem
Oběd: trocha rýže
Sv: zázvorový bonbon
Ve: ???
Pohyb: sklapovačky, dřepy, zanožování, unožování, kliky, strečink
Omlouvám se, že jsem se s jídelníčkem neozvala dřív, ale řešila jsem nějaké vnitřní problémy a dospěla k názoru, že se pokusím se s jídlem moc netrápit a jíst víc. A KAŽDÝ den cvičit. Nechci být celý den jen vynervovaná a nervózní a smutná, kvůli něčemu, jako je jídlo. Přejídat se nebudu, to jsem nikdy nedělala, ale když budu mít na něco chuť, tak si to dám (pokud to zrovna nebude dvojitá porce hranolek, lol).
Potěšily mě kladné recenze u mého článku o vlasech, určitě v blízké době napíšu i ten o metodách no shampoo.
Objímám vás
Juno

Vlasy - jak na ně?

25. září 2017 v 20:38 | Juno |  Recepty
Dnes bych se chtěla rozepsat o tématu, které je blízké snad všem dívkám bez rozdílu. Vlasy. Milujeme je, chceme je mít co nejdelší, nejbarevnější, nejrovnější nebo nejůžasnější atakdále. Když čteme, co dokáže Ana způsobit, nepozastavujeme se nad únavou, mžitkami před očima nebo zimomřivostí, ale do očí nám bijí strašáci jako zhoršení kvality vlasů a nehtů, vypadávání vlasů apod.
Já jsem si s vlasy ušla dlouhou cestu. Když jsem se ve třinácti letech léčila z Any, svoje vlasy jsem doslova nenáviděla (a nebyla to ani tak vina stravy, jako spíš dlouhodobého stresu) - měla jsem jemňoučké, zničené vlasy v barvě myší šedi, ani rovné ani vlnité a v té době mi docela padaly. Navíc jsem se nechala naprosto nemožně ostříhat a ani doteď mi to úplně nedorostlo.
Dnes po téměř čtyřech letech mám vínově rudé vlasy, lesklé, hydratovaneé, bez rotřepených konečků, s parádním objemem a definovanými vlnami. Samochvála sice smrdí, ale vzhledem k tomu, že udělat ze svého největšího mindráku svou přednost byla dlouhá a trnitá cesta, se snad mohu trochu pochválit. :)
Chtěla bych tu vypsat pár důležitých bodů, na které jsem přišla a které mi nejvíce pomohly. Rozhodně tyhle metody nejsou spásou světa a nevnucuji je nikomu (protože některé z nich se mohou jevit trochu extrémní), ale zkoušela jsem ledacos a ráda bych se o to s vámi podělila.
Takže začínáme:
1) Pryč s komerčními šampony
Nejdůležitější bod ze všech. Pokud si koupíte obyčejný šampon v drogerii pravděpodobně v něm budou dvě diskutabilní složky. Sulfáty a silikony.
Sulfáty samy o sobě nejsou nic špatného, nacházejí se i v přírodních šamponech. Jedná se o látky, které ve spojení s vodou tvoří pěnu, která z vlasů smyje nečistoty, mastnotu a další věci, které tam být nemají. To se zdá fajn, takže kde je háček? Sodium laryl sulfát a sodium laureth sulfát se nacházejí ve všech nebo téměř všech komerčních šamponech (a bohužel i ve značkách jako je LUSH) a jejich mycí účinek je až příliš silný, protože z vlasů smývají opravdu všechnu "mastnotu". Pojmu mastnota moc nefandím, protože ve skutečnosti se jedná o sebum, které přirozeně obaluje vlas, chrání ho a zvlhčuje. Když ale použijete šampon s takto silným sulfátem, všechno toto sebum se odmyje pryč a vlas je takzvaně nahý - náchylný k vysušení a třepení. A to nemluvím o tom, že pokožka hlavy pne, je vysušená, tvoří se lupy a rychleji se mastí.
Silikon v šamponu je ve vodě nerozpustitelná látka, která vlas obalí a zbavit se jí můžete pouze díky šamponu se sulfáty. V podstatě dělá totéž, co mělo dělat sebum (pokud byste ho v kroku 1 neodstranili). Bohužel někteří lidé mohou být na silikony náchylnější, silikony se mu začnou usazovat na pokožce hlavy což může způsobit vypadávání vlasů a dojem řídkých vlasů. Vlasy pod nánosem silikonů se stávají křehkými vysušenými a zničenými.
2) Henna
Už dva roky si barvím vlasy hennou. Henna vlas obalí, vyživí, zregeneruje a ty červené odstíny fakt můžu :) Ale musí se do ní dát trochu oleje, jinak vlasy vysuší. Nicméně o henně existuje tolik článků, že se o ní zde nebudu více vypisovat.
3) Přírodní šampony
V přírodních šamponech nejsou silikony a obsahuje jemnější mycí látky. Spousta lidí po přechodu na přírodní šampony zaznamenává to, že vlasy jsou celkově hezčí, rychleji rostou a méně se mastí. Ale stojí za zmínku, že pokud po dlouholetém "silikonování" začnete používat přírodní šampon, který silikony odmyje, mohou se vlasy jevit vysušené - v podstatě se ukáže to, jak vypadaly celou dobu pod nánosem silikonů. :D Já jsem přírodní šampony používala asi rok. Vyhovovaly lépe než ty silikonové, ale stejně moje vlasy byly jemné a po třech dnech už mastné. Tak jsem se dívala po dalších metodách a narazila na:
4) Mytí vlasů bez použití šamponu (no poo metody)
Zatímco šampony fungují na chemickém principu, no poo metody fungují čistě na tom fyzickém - mastnotu prostě odsají. Neodmašťují tolik jako šampony a vlasy zanechávají hydratované a pevné, protože na nich stále zbyde trochu séba, které tam má přirozeně být. Já jsem zkoušela žitnou mouku (směs voda + žitná mouka) - vlasy hezké, hodně se vlnily, lesklé, ale po pár měsících se mi objevily silně lupy, tak jsem od ní nakonec upustila. Totéž se mi dělo také u jílů (dělaly mi parádní objem), ale nejlepším objevem bylo rozhodně (vegani teď zavřou oči) mytí syrovým vejcem! Žloutek ve vajíčku vlasy odmastí a bílek je zas přirozeně zhydratuje. Perfektní kombo. Pár umytí mě úplně zbavilo lupů. Zas platí, že čím déle necháte na hlavě působit, tím větší je mycí účinek.
5) Mytí pouze vodou (water only)
Zní to šíleně, že? Ale je to docela jednoduché. Začnu zlehka. Dávaly jste si někdy olej na vlasy? (myslím přírodní, ne ty "speciální" silikonové olejíčky). Sposuta žen najednou zjistila, že olej má blahodárný účinek na jejich vlasy a pokožku hlavy. A teď si představte, že ten nejlepší olej pro vaše vlasy produkuje vaše pokožka hlavy úplně zadarmo! Teď si asi říkáte: "Proboha, přece nebudu chodit jako vodník s mastnou hlavou jen proto, že je to zdravé!" Ale tak to nemyslím. Vlasy se ve většině případů mastí proto, že to sebum neustále odstraňujeme. Čím více se mastnoty zbavujeme, tím více se vlasy mastí. Teplá voda mastnotu přirozeně rozprostře po celém vlasu, přebytek spláchne a a to co zbyde se během pár hodin vsákne do vlasu (pokud není obalen silikony). Výsledkem jsou čisté lesklé nemastné (!!) vlasy, hydratované od kořínků ke konečkům. A to se vyplatí Horste :D
Stále nevěříte? Moje rodina si ani po půl roce na water only nevšimla, že si nemyju vlasy šamponem. :)
Samozřejmě aby "to fungovalo" jak má, je třeba se pro začátek držet docela jednoduchých postupů, které kdyžtak mohu osvětlit v dalším článku (pokud by o to byl zájem).
No a to už je pro dnešek asi všechno, snad jsme vás neunudila k smrti a nebo moc neznechutila :)
xoxo
Juno

Thinspirace 0.6

24. září 2017 v 17:48 | BlackAna |  Thinspirace
🖤🖤🖤🖤🖤🖤
Související obrázek

Související obrázek

Výsledek obrázku pro pro ana thinspo

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek


Výsledek obrázku pro pro ana thinspo

Výsledek obrázku pro pro ana thinspo

Předem se omlouvám za mojí neaktivitu v příštích škoních dnech. (25. 9. - 15. 10.) Důvodem je škola, učení a mé psychické problémy. Mějte se tu. Omlouvám se. Za několik dní, ahoj.❤️💛💚💙💜🖤

Jídlo do 400Kj

24. září 2017 v 17:31 | BlackAna |  Recepty
Snad se Vám to bude hodit. Usmívající seSacharidy ve 100g

24. září 2017 v 17:25 | BlackAna |  Recepty

Thinspirace 0.5

23. září 2017 v 12:35 | BlackAna |  Thinspirace


Menší inspirace - Emma Chota

22. září 2017 v 16:32 | BlackAna |  Thinspirace
Ahoj, řekla jsem si, že bych sem mohla dát něco, pro tu páteční motivaci od mé oblíbenkyně Emmy! Usmívající se

*stačí rozkliknout tento odkaz*


Určitě koukněte. Usmívající se (názor klidně do komentu! Mrkající)


Výsledek obrázku pro pro ana

Výsledek obrázku pro emma chota

PROČ SI JÍDLO ODPUSTIT?

21. září 2017 v 22:33 | BlackAna |  Deníček + jídelníček

1.Štíhlý lidé vypadají dobře v jakémkoliv druhu oblečení - můžeš si obléct co chceš!.

2.Napuchlé tváře, dvojtý podbranek, tlusté kotníky - to není atraktivní!!!

3.Poběžíš rychleji bez těch kil navíc, které tě drží vzadu.

4.Lidé si tě budou pamatovat jako "ta krásně štíhlá".

5.Příliš mnoho lidí na světě je obézních.
pro-ana_03

Příběh červeného náramku

21. září 2017 v 20:50 | Juno |  Já Juno
Bylo slunečné zářijové odpoledne. Jedna veselá hubená dívka seděla u počítače a z nudy pročítala články na wikipedii. Do okénka vyhledávání najendou zadala: Anorexia nervosa. Úplně nevěděla, co to znamená a chtěla si o tom vyhledat nějaké informace. Článek, patrně špatně ozdrojovaný, prolétla jen zběžně. Upoutala ji poslední věta článku, která varovala před Pro Ana blogy. Co to je? Pomyslela si. Po pár vteřinách google vyplivl tisíce různých odkazů. Na první klikla - a tím se vydala na podivnou cestu do nebezpečných končin. Všechna motta, inspirace a deníčky dívek ji uchvátily. Mohla by být také taková? Štíhlá a krásná? Teď je jen ošklivá. Její vlasy jsou hrozné, její nos je přímo odpudivý a navíc musí nosit brýle. Není divu, že o ni žádný chlapec ani pohledem nezavadí, spolužačky se jí posmívají a vlastní otec na ni nemá vůbec čas.
Na jedné pro ana stránce nalezla chat, kam psalo spoustu dívek. S jednou navázala kontakt na nejmenované soc. síti a každý den si spolu psaly jídelníčky. Dívka se skutečně snažila. Snídaně nejedla, svačiny vyhazovala a z oběda si jen sem tam zobla. Za měsíc shodila 7 kg. Dodnes nezapomene na ten den, kdy jí kamarádka řekla, že zhubla. Po nějaké době si začala všímat, že jí trochu více padají vlasy a nehty se třepí. Ale brzy to hodila za hlavu. Koupila si červené bavlnky a začala si vyrábět červený náramek. Byla asi v polovině, když na to rodina přišla. Křik, pláč, jsi hloupá a zklamala jsi nás. Mohla jsi umřít.
Zas jedla, měla pocit, že je k ničemu. Řezné rány, stálé pročítaní Pro ana blogů. Pocit marnosti. Nedokončený náramek letěl do šuplíku.
Ano, proč jsi mě opustila? Vzali mi tě, i když jsem tě milovala...
Dlouhé tři roky si nevzpomněla. Byla mnohokrát šťastná a mnohokrát nešťastná - jak to v životě bývá. Vrátila se. Ten legendární chat byl stále aktivní.
Červený náramek dokončila - a dodnes se jí houpe na ruce.
www
xoxo
Juno

Motta

20. září 2017 v 19:31 | BlackAna |  Thinspirace
Anorexie není dieta, ale životní styl.
..Já jsem silnější než jídlo!
...Miluji ten pocit, být křehká a jemná.
....Miluji čtení váhy, kryž čísla jdou dolů.

19.9. 2017 + Nový design blogu + jsme tu dvě?

19. září 2017 v 21:22 | Juno |  Deníček + jídelníček

Přeju krásný báječný večer všem!
Sn: kolagenový pudink
Sv: pita chléb, 50 g odtučněného tvarohu, půlka řepy a kousek kedlubny
Oběd: Vařená brokolice cca 150 g
Sv: Nic
Ve: Špagety s teryaki omáčkou, řepa, kedlubna

Pohyb: Sklapovačky, strečink, unožování, zanožování, dřepy, kliky

Za dnešek jsem docela spokojená, jen nevím jak se mi to cvičení další dny podaří skloubit s učením. Jak jste si asi všimly, změnila jsem design blogu, ten starý - to už jsem prostě nebyla já. :) A předešlý článek psala holčina BlackAna (dlouho nebyla aktivní, tak nevím jestli si ji pamatujete), máme blog společný.
Dnes jsem se byla konečně po dlouhé době pořádně projít venku - skončilo to tak, že jsem si zalezla do pole s kukřicí a přemýšlela. Někdy se chovám hodně dětinsky :D Ale musím říct, že takové sezení v kukuřičném poli je super terapeutická praktika. :D

xoxo
Juno

Legs

19. září 2017 v 19:44 | BlackAna |  Thinspirace
AHOJ, hlásím se po delší době! Usmívající se
(důvodem mé neaktivity na blogu byly pschické problémy +tomu ani škola moc nepřidala)
Teď už se to snad zlepší. Nevinný

Také máte největší problém se stehny? Když už by to tělo bylo "přijatelné", tak se vždycky něco najde..tlustá stehna.

Nicméně...jak na tom jste vy? Překvapený Klidně se rozepiště do komentářů..ráda si je všechny přečtu. :') <3

Aby jste byli v obraze, tak v minulém týdnu se má váha nijak neměnila. Bylo to jak na horské dráze..jeden den o kilo lehčí..o dva dny dopředu zase o 1,5 kg těžší..Přišla jsem si hrozně nechutně..s výčitky svědomí i když nebyl žádný důvod. (přohřešky - přejídání) Bezdůvodně si má váha hrála s mojí trpělivostí. Ale teď tomu je konec. Přitvrdila jsem. Mám 2 (3) hladovky do týdne a max na 1 den 450kcal. Snažím se i méně, tak uvidím časem. Do konce září chci přijít o + - 4 - 5 kg, tak snad to vyjde. Usmívající se BlackAna.
Výsledek obrázku pro thinspo legs

Výsledek obrázku pro thinspo legs

Výsledek obrázku pro thinspo legs change

17.9.2017 - Úryvek z deníku

17. září 2017 v 16:39 | Juno |  Deníček + jídelníček
"Jsem jen pozér, Ano. Jak jsem si jen mohla myslet, že bych ten podivný vztah s Tebou mohla skloubit s normálním životem? Nechci Tě, Ano. Nenávidím Tě.
Jsi má temná stránka. Jsi ve mě, když se svíjím na podlaze s hysterickým pláčem.
Jsi tu spolu s tisícím pocitem, že jsem k ničemu.
Když myslím na "své" dívky z pro ana blogů, cítím velikou něhu.
Miluji ty své... dokonalé...
Ony mají cíl - věc, co já nemám.
Nechci mít.
Abys mne úplně nepohltila.
Miluji Tě, Ano.
Jsi mi odporná a chci pryč."

Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o úryvek ze svého deníku. Psala jsem ho včera o půlnoci, trochu rozhýřená po zvláštních událostech pátečního dne. Jídelníček se o víkendu moc nepovedl, ale na druhou stranu jsem se dnes ráno vyfotila a mé břicho konečně vypadá docela ploché! :D Nevíte, jak se do článku přidávájí fotky z úložiště telefonu? Zdá se mi, že sem jdou přidat jen fotky z netu, po napsání URL adresy. Ráda bych sem tu fotku přidala, ale nevím jak. :D

Takže dnes jen taková rychlovka, já se loučím a jdu cvičit.
xoxo
Juno

15.9. 2017

15. září 2017 v 16:27 | Juno |  Deníček + jídelníček
Snídaně: kolagenový čajový pudink + hrst kakaových kuliček
Svačina: Jablko
Oběd: Bramborová kaše
Svačina: Kousek řepy + trochu odtučněného tvarohu + suchar
Večeře: ?

Dneska se chci trochu zamyslet...
Mám pocit, že když nejím, tak hladoví hlavně moje duše. Také máte pocit, že máte v sobě několik vrstev? Všechno to jste vy, jen každá ta vrstva vznikla jindy a je jiná. Na povrchu jste takoví, jací jste každý den mezi lidmi. Ta svrchní část umí být veselá, přátelská a bezstarostná. Možná, že je i hodně tvrdá a drsná, aby k těm slabším, křehčím částem vašeho nitra nepronikly zlé věci. Ale ani tahle slupka není nepropustná. Některé věci se skrz ní dostanou jako nic - zvláště věci z minulosti. Ano, narážím na anorexii. Možná to už tenkrát byla póza,ale teď je tu zas. A čím víc se uzavíráte do sebe a jíte málo, tím více se ty slupky odlupují a vy se dostáváte až na kost - jak na těle, tak na duši. A mnohem dříve než je to znát zvenku, už cítíte, jací jste hluboko uvnitř. Za všemi těmi matrjoškami, z nichž každá je jiná a má za úkol chránit vnitřek, se nachází to malé, nešťastné, křehké děvče. To, které tolik potřebuje oporu, neumí se orientovat mezi lidmi, je uzavřeno do sebe a budí dojem, že i sebemenší vánek jej zlomí. Už nezbylo nic, konečně lze vidět vnitřnosti. Jak dlouho bude trvat, než se ty vsrstvy znovu obnoví? Budou stejné, jako byly tenkrát? A dokážeme odpustit těm, kteří se nám snažili pomoci?
Tolik otázek. Carpe diem. Dokážeš to ještě?
Je t'adore mon chéri, je t'adore Ana
qqqqq

xoxo
Juno

14.9. 2017

14. září 2017 v 17:12 | Juno |  Deníček + jídelníček
Ahoj!

Snídaně: kolagenový čajový pudink
Svačina: krajíc chleba se zel. pomazánkou, půlka papriky a ovocná tyčinka (má asi 15 kcal)
Oběd: Monte čokoládové mléko (Asi 160 kcal)
Svačina: Nic
Večeře: ??
Pohyb: Sedy lehy, unožování, zanožování, kliky, strečink, box a kopy

Dnes jsem spokojená. Pohyb se mi stal drogou, je to podobně uspokojivé jako jídlo :D K obědu jsem si chtěla dát jen cc zero, no samozřejmě jsem to po přečtení složení neudělala a hrábla radši po tomhle.
Poslední dny teď pořád přemýšlím nad tím, proč to vlastně dělám. Ve skutečnosti to totiž není o hubnutí. Jo... Teď už asi chápete, proč nikde nepíšu o své váze, není pro mě momentálně moc důležité se každý den vážit. Ale když nejde o hubnutí, o co jde? O kontrolu. Mám pocit, že musím držet svůj život pevně v rukou, že musím hodně cvičit a být ve všem dobrá. A když nejsem, tak se týrám hlady. A taky si myslím, že to cvičení by nemělo velký smysl, kdybych byla rozežraná.
Svým způsobem chci přestat, chci být zas v pohodě a moct se normálně najíst! Ale zároveň to nedokážu, nedokážu už být jako dřív. Dokážu se sice normálně najíst, ale nedokážu z jídla udělat normální součást svého života. Pevně věřím, že až dosáhnu toho, čeho dosáhnout chci a začnu se věnovat věcem, co mě baví, že budu zas moct být tak trochu normální. Ne, že bych toužila po tom se cpát nezdravými věcmi, ale toužím po tom nepočítat pořád kalorie, protože cítím, jak mě to svazuje. Ale nedokážu přestat. Nechci přestat.

xoxo
Juno

12.9. 2017

12. září 2017 v 19:26 | Juno |  Deníček + jídelníček
Dobrý večer sluníčka moje!

Sn: kolagenový čajový pudink
Sv: nektarinka + kousek koláče
O: Nic
Sv: pár zeleninových závitků
Ve: Polévka

Pohyb: Chůze

Dnes jsem si byla u lékařky pro novou mast, v obchodě pro nějaké kravinky na vlasy a ve vietnamské restauraci, kde jsem si dala "jen" předkrm, tedy ty závitky. Bez nich by to bylo lepší, ale co.
Když jsem přecházela silnici, méně něž půl metru ode mě prosvištěla tramvaj! Vůbec jsem si jí nevšimla a strašně mě to vyděsilo. Hlavou se mi jen prohnalo: ještě krok a byla bys mrtvá. Hrůza. Od kdy jsem tak nevšímavá? Mám pocit, že se nacházím v nějakým snu. A nejsem schopná se probudit. Věci, co mě dřív dělaly šťastnou jakoby nejsou... A nebo jsou, ale vzdálené a jaksi neskutečné. Pevně věřím, že se to zlepší a že zas budu schopná normálně vnímat. Teď myslím jen na cvičení a jídlo a nevzpomínám si na dobu, kdy to bylo jinak. Jak to mohlo být jinak?
qqq

xoxo
Juno

11.9. 2017

11. září 2017 v 21:57 | Juno |  Deníček + jídelníček
Dobrý večer dámy, náhodní čtenáři a další lidé! (No jo, já vím, že to tu nikdo nečte XD)
Moc mě potešily vaše komentáře u mého předchozího článku a tímto vám za ně děkuji. :) Ples se vydařil až nad očekávání dobře a určitě půjdu zas. Ani jsem si nedělala žádný účes, jen jsem na své přirozeně vlnité vlasy použila spoustu tužidla, aby mi více "stály" od hlavy. :D Potešilo mě, že jsem tam jedna z těch hubených holek, i když co se týče hrudníku až moc hubených... No...
Bohužel jídlo o víkendu za moc nestálo a dnes taky nic moc. Myslím, že jídelníčky asi psát nebudu, i když vyjma včerejší pizzy k večeři jsem se celkem držela, ale prostě.... nebylo to ono. Zítra se budu držet a snad zvládnu max. 800 kcal. Držte mi palce :)
Pohybu jsem měla včera tolik, že je pro mě obyčejné chození do schodů utrpením, tak jsem si dnes dala klidový režim. Koleno se nezhoršuje, papkám kolagen a snad to bude dobrý.
kkk

xoxo
Juno

7.9. 2017

7. září 2017 v 17:15 | Juno |  Deníček + jídelníček
Ahoj, ahoj, ahoj!
Snídaně: nic
Svačina: 2 plátky žitného kvasového chleba, pár kousků sýra a pár rajčat
Oběd: 1 brambora
Svačina: malý banán
Večeře: ???

Dneska super spokojenost, snad si to do večera nepokazím. :) Cvičit dnes moc nebudu, protože jsem si včera hrozně natáhla koleno, tak teď to musí být v klidu. Štve mě to :D Mrknu se asi na film To the bone (i když už jsem ho viděla) a k večeři si asi dám nějakou zeleninu. Zítra jdu na ples, tak musím mít extraštíhlé břicho, jen doufám, že se nebudu muset uchylovat ke zvracení a tak podobně. Ale asi si vezmu projímadlo, i když vím, že bych neměla...
Mimochodem při pročítání starých pro ana blogů jsem na jednom z nich (http://hellana.blog.cz/) narazila na moc pěknou francouzský text, je to skoro jako báseň. A tak se o ni s vámi musím podělit.

Pleurer de l'obscurité

Pourquoi m'as-tu quitté, Ana?
Tu m'as laissé seul. Parce que je vous ai trahi.
Ma mauvaise, ma mauvaise.
Je suis désolé, Ana.
Je vais être bonne fille, je te le promets.
Bâtissons notre confiance à nouveau.
Je veux sentir comme une fée à nouveau. Et vous allez m'aider, Ana, vous?

Et vous allez souffrir. Parce que vous êtes la personne qui a fait vous-même laid.

tw


Twiggy

xoxo

Juno

6.9. 2017

6. září 2017 v 19:23 | Juno |  Deníček + jídelníček
Sn: mléčná kaše
Sv: 100 g tvarohu, krajíc kvasového žitného chleba a ovocná tyčinka (asi 15 kcal)
O: Smažený hermelín
Sv: Polévka a 2 tousty
Ve: 50 g tvarohu + rozmixovaná mrkev, banán, jablko
Pohyb: Dřepy, unožování a zanožování, dámské kliky, strečink, box a kopy + kopy s výskokem
Dneska teda nic moc. Ano, mířím na ten zpropadenej hermelín! :D Chodím totiž na jídlo do škol. jídelny a dnes jsem měla naprosto šílenej hlad. Ani nevím, kde se to ve mě vzalo. Chtěla jsem si dát jen pár soust a místo toho jsem to sežrala celý. A nemohla jsem to ani vyřešit zvracením, neb jsem šla s kámoškami na nákupy. Polévka už byla jen tak pro efekt, připadalo mi, že už je stejně pozdě. Na konec celé estrády jsem spolykala tři lžíce projímadla, i když vím, že se po tom nehudne, ale potřebuju to aspoň dostat ven. :D
Pohybu je zdá se dost, ale ve skutečnosti to bylo jen pár dřepů, kliků, aj. Ale jsem s tím docela spokojená :)
lll

xoxo
Juno

5.9. 2017

5. září 2017 v 19:23 | Juno |  Deníček + jídelníček
Snídaně: Malý banán
Svačina: Houska s tvarohem + půlka mrkve
Oběd: Kakao
Svačina: Ovocná kapsička
Večeře: quinoa s fazolemi

Pohyb: Box + kopy

Jídlo mi vychází asi na 700 kcal s pohybem je to asi 500 kcal, takže jsem spoko. Samozřejmě jsem si mohla dát místo toho kakaa zelený čaj, ale byla jsem v kavárně a nějak jsem neodolala :D
Cítím se divně. Mám pocit že nejsem schopná ani zhubnout ani normálně jíst. Snažím se každý den cvičit, zatím mi to (i s bolavými koleny) docela vychází, tak snad to půjde dál.
Teď si asi pročtu spřátelené blogy (pokud Tě ještě nemám v oblíbených, neváhej napsat :))) a půjdu hrát The Sims, abych to tu nějak doklepala do večera bez jídla.
nnn


xoxo
Juno