⛰❤Můj email: junomcgaff@seznam.cz❤⛰

Zajímá tě, kdo jsem?

17. srpna 2017 v 10:40 |  BlackAna
Ahoj,
asi Vás bude zajímat, kdo jsem a proč jsem se přidala na tuto stránku pro její rozvoj. :)
Přímo jmenovitě se představovat nebudu. Jsem holka - jak Vám jistě asi muselo dojít.
Budu tu za "BlackAna". (což má své důvody, již jako všechno - pár důvodů, které ovlivňují mojí přezdívku? ..třeba to, že miluji temnotu, alkohol, horory, déšť, bouřky, deprese, knihy, zimu, mám slabost pro hubené holky (NE, nejsem lesba ani Bisexuálka - jsem své přirozené orientace btw. na kluky, kdo by nepochopil :D ) a věřím v posmrtelný život a celkově černá si obsadila 85% mého šatníku..takže si troufám říci a tvrdit, že po těch letech se mi ta černá barva té tmy do duše přímo zaryla.) Ne, opravdu nejsem žádné "EMO", co Vám tu hodlá hrát na city jak na harfu. :)
(pro Vaši informaci: NEsebepoškozuji se, NEkouřím, NEhulim, NEžiji "party životem", NEfetuji, NEvyhledávám žádné "pofidérní" sekty ani nic podobného)
Jenom mám jiný zájmy než dnešní generace, která si myslí, že je dělají dospělými věci, co dělají dospělý.

K této stránce jsem se přidala z mnoha důvodů. Ať už to je zvědavost, zjištění, kam až jsem schopná zajít, v sílu své pevné vůle, umět si říci "NE", naučit se sebeovládání, dozvědět se něco o Vás či jenom touha po lepším těle.
Nejprve by Vás asi zajímal můj věk. Za chvilku mi bude 17 a Anu jsem poznala ve svých 14 letech.
(nedržela jsem se ji v kuse) Díky Aně jsem toho ledasco pochopila a získala ale i bohužel ztratila.
Nejprve se to zdálo tak nevinné ale časem to začalo nabírat na obrátkách, díky mé nezkrotné posedlosti. Ve svých 14 letech jsem se ji stala naprosto posedlá. Začala jsem omezovat přísun potravin až moc zhurta. Takže to, co jsem za cca 3 týdny shodila, tak jsem zase do pár dní nabrala a to jsem ani moc nejedla. (jistě Vám něco říká tzv. "jojo efekt")
Takže jsem se dá se říct ze své váhy skoro vůbec nehnula a Ana se tím pro mě stala víc a víc "nedostupná".
(důvodem byl i zdr.důvod a rodiče, kterým se mé "hazardování" se životem nelíbilo. Nicméně za tu dobu jsem přibrala 3,4 kg zpět na svoji váhu, která se v té době pohybovala okolo 46kg.


Jak šly roky dál, tak jsem se od Any tak nějak na nějaký ten čas odprostila.
Jenže v mých 16 letech, na začátku letošního roku se to zase vrátilo. Ta nezkrotná vášeň.
Opět začalo neustálé sledování všech možných stránek, časopisů a soc.sítí s holky, které s Anou žijí. Zase jsem se dostala do mé oblíbené časti Any..jaká to je? nekonečné počítání kalorií. :) Zase jsem si oblíbila motto: ,,Čím víc vypiješ, tím míň sníš." ..a také, že tomu tak bylo! (a samozřejmě, že tomu tak i je) Po Vánocích se má váha pohybovala okolo 57,2 - 55,5 kg. (záleželo na tom, kdy a co jsem v ten den snědla/vypila + bylo po Vánocích..kdo by odolal cukroví a ostatních dobrot své mamky? :D ) Leden - únor - březen a přelom dubna jsem si už začala ubírat na jídle a měla jsem větší přehled o tom, co jím. Květen byl poměrně klidný a dá se říct, že rychle utekl. (takže se nic moc nehnulo - jen to, co se odehrálo v předešle uvedených měsících) Ovšem červen s červencem se stal osudným. Přišel čas plavek, koupání a opalovaček. (však to jistě holky znáte - dočistá tragédie a celková histerie u zrcadla :D ) Já nikdy nebyla nijak tlustá ale prostě ..já to vždy vnímala jinak..chtěla jsem víc..a dál mě posouvaly těla modelek v časopisech "pro krásu" a různých magazínech. Takže jsem si řekla, že je zase načase se sebou něco začít dělat!

Abych Vás uvedla na pravou míru..tak teď 3 měsíce žiju s Anou. :)
Zhubla jsem 4,1 kg. Mé jídelníčky a typy pro lehká jídla s málokalorickým příjmem se Vám budu snažit v nastávající době pravidelně psát. :) Jistě se najde několik slečen, které též jako já touží mít to své vysněné tělo. Jenže pokud neproměníte sen do reality, tak zůstane bohužel jenom pouhým snem.
A to mi přijde jako dost velká škoda když už ta možnost změny je.
Můj cíl je dosáhnout 42 až 39 kg z mých 49 kg :) - nejsem podvyživená jen menšího vzrůstu, jako polovina holek v dnešní generaci. Aby jste byli v obraze, tak měřím 155 cm.
(určitě Vás též budu čas od času informovat, jak na tom jsem, co se týká mé váhy)

Věřím v to, že se tento nově založený blog rozjede a pomůže některým z Vás za svým snem. :) A také věřím ve Vás, protože to jistě zvládnete jako všechny předešlé a nyní začínající. Budu se Vám snažit dodávat inspiraci to nevzdávat!
Společně se všechno zvládá mnohem lépe! ..a hlavně? V jednotě je síla. :)
Věřím ve Vás #ProAnaSisters
s pozdravem Vaše BlackAna. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 17. srpna 2017 v 17:38 | Reagovat

Dlho som hľadala takýto blog. Ďaakujem!

2 skinnyjuno skinnyjuno | 17. srpna 2017 v 17:44 | Reagovat

[1]: Snad se bude líbit i nadále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama